English Translation

Movie był też emitowany w Polsce pod alternatywnym tytułem Szesnastoletnia mama. Matki karmiące kilkulatków uważają że ich mleko jest nadal najlepszą rzeczą jaką można podać dziecku, bo przeciwciała, bo enzymy bla bla… ale nie zapominajmy że organizm naszego dziecka samodzielnie produkuje te składniki już od dawna (poczynając od życia płodowego) tak więc nasze dzieci sobie radzą i bez tego mleka. Poza tym środowiska lekarskie dobitnie mówią tym, że picie jakiegokolwiek mleka powyżej 2 roku życia jest szkodliwe, niepotrzebne i nienaturalne. Żaden ssak nie karmi młodych po tym, jak nauczyły się już samodzielnie pobierać inny pokarm.
Prośbę ułaskawienie reżysera, ze względów humanitarnych, skierował w czerwcu do władz Rosji także sekretarz generalny Rady Europy, Thorbjoern Jagland. Rzecznik Kremla, Dmitrij Pieskow, poinformował jednak, że checklist ten nie może stanowić podstawy do ułaskawienia. Wcześniej sam Putin podkreślał publicznie, iż zarzuty wobec Sencowa nie mają związku z jego działalnością twórczą, a dotyczą terroryzmu.
Jedną z grup, których obecnie mówi się coraz więcej, są tzw. Instamatki, czyli kobiety, które inaczej moglibyśmy określić jako influencerki z branży parentingowej działające na Instagramie. Pisaliśmy już blogerach parentingowych , ale specyfika działań w blogosferze i w sewisie zdjęciowym Zuckerberga znacznie się od siebie różnią. Jak jednak pokazują przykłady Instamatek, Instagram to dobra platforma do zbudowania zaangażowanej społeczności, a także odpowiednie miejsce do podejmowania współpracy z markami.
Być może historia rozwodu Angeliny i Brada stanie się pretekstem do rozpropagowania w Polsce alternatywnych systemów opieki nad dzieckiem, które nie zawsze muszą ograniczać rolę ojca do weekendowych odwiedzin u dziecka. Stopniowo wzrasta rola mediacji, czyli polubownego i pozasądowego rozwiązywania sporów, a wraz z nią świadomość istnienia takich rozwiązań prawnych, które uwzględniają zarówno interes dziecka, jak i obojga rozwodzących się rodziców.
Jestem punkrockowcem i nadal kę nazywam ką - podsumował. PolishGdy obiad jest już gotowy do podania, jako że mama miała ośmioro dzieci, czasami mowiła, że nie rozróżniała kto był kim i gdzie był. Jeśli Ci się podobało, daj mi jakiś znak. To dla mnie największa motywacja. nieruchomości krowy i inne ssaki nie karmią swoich dzieci 6 lat. Bo to nie jest naturalne. Jezu….Czy te wszystkie matki nie myślą tym, ze potem jak te dzieci będą dorosłe i dowiedzą się ze jak miały 4 lata i ciągnęły cyca to będzie im po prostu wstyd? Nie chciałabym zobaczyć takiego zdjęcia ze sobą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *